Музыкальный Интернет портал
BESTCLUB.com.ua
23 Апреля 2021 Пятница
 
АФИША

Alfa Jazz Fest 2013

Alfa Jazz Fest 2013
Концерт Alfa Jazz Fest 2013 состоялся
15
Суббота
19:00
Июня
2013
 
Львов, парк Культуры и отдывха им. Б. Хмельницкого
Билеты на концерт: 350 - 650 грн
 

В останній концертний день на Головній сцені фестивалю Alfa Jazz Fest 2013 виступлять безсумнівні зірки світової музики – контрабасист Чарлі Хейден і вокаліст Боббі Макферрін.

I відділення: Charlie Haden Quartet West

Один з найвідоміших джазових музикантів та композиторів сучасності, Чарлі Хейден (www.charliehadenmusic.com) відвідає Україну вперше. Він виступав у якості лідера і брав участь як сайдмен в найрізноманітніших складах - від витоків фрі-джазу разом з Орнеттом Коулменом, через імпровізаційні експерименти з Кітом Джарретом і Liberation Music Orchestra, до класично ясного і красивого звучання групи Quartet West (саме із цим проектом славнозвісний контрабасист і виступить на Alfa Jazz Fest 2013).

Чарлі Хейден співпрацював з приголомшуючою кількістю музикантів, включаючи Хенка Джонса, Дона Черрі, Дьюї Редмана, Джека ДіДжонетта, Майкла Брекера, Пола Блея, Діззі Гіллеспі, Джо Ловано, Джона Маклафліна, Лі Коніца, Пола Мотяна, Арчі Шеппа, Гонсало Рубалькабу, а також неджазових зірок Йоко Оно і Рінго Старра. За більш ніж 50 років музичної кар'єри Чарлі Хейден багаторазово здобував звання найкращого контрабасиста за результатами опитування читачів журналу Down Beat, його записи неодноразово визнавалися критиками кращими альбомами року. Музикант отримав три премії Grammy, а в 2013-му році американська Академія звукозапису відзначила його за внесок в розвиток музики протягом всього життя.

 

II відділення: Bobby McFerrin SpiritYouAll


Завершувати основну концертну програму фестивалю буде один з найвідоміших у світі вокальних новаторів і імпровізаторів Боббі Макферрін (www.bobbymcferrin.com). Володар унікального голосу, чия творчість вплинула не на одне покоління вокалістів у всьому світі, майстер співу a cappella, Боббі Макферрін поєднує у своїй творчості джаз, фолк і world music. У його неповторній музиці чутні відгомони релігійних хоралів та академічної класики. Вокальну техніку Макферріна найлегше описати словом 'Unconventional', що в перекладі означає «вільний від умовності; нешаблонний; нетрадиційний». За плечима співака три десятиліття музичної кар'єри і співпраця з багатьма легендами джазу (і не тільки), серед яких Чік Коріа, Хербі Хенкок, Джо Завінул, Ел Джерро, Квінсі Джонс, Йо- Йо Ма і багато-багато інших.

Макферрін приїде до Львова з абсолютно новою програмою SpiritYouAll у супроводі інструментального гурту і вокалістів. Раніше за гостей фестивалю Alfa Jazz Fest 2013  цю програму почують лише в декількох містах Європи.


Концерт Alfa Jazz Fest 2013
Отзывы о концерте Alfa Jazz Fest 2013 15 Июня 2013г.
Отзывы Оставить отзыв
 
Оставить отзыв