Музыкальный Интернет портал
BESTCLUB.com.ua
23 Апреля 2021 Пятница
 
АФИША

Alfa Jazz Fest 2013

Тэги: Alfa Jazz Fest
Alfa Jazz Fest 2013
Концерт Alfa Jazz Fest 2013 состоялся
14
Пятница
19:00
Июня
2013
 
Львов, парк Культуры и отдывха им. Б. Хмельницкого
Билеты на концерт: 200 - 450 грн
 

I відділення: Till Brönner


Другий день на Головній сцені Alfa Jazz Fest 2013 відкриє виступ видатного німецького джазового трубача, співака, композитора, аранжувальника і продюсера Тіля Брьоннера (www.tillbroenner.com). Один з найвідоміших у світі європейських джазменів не дотримується якоїсь певної стилістики в музиці і постійно експериментує, унікальним чином поєднуючи в своїй творчості бібоп, фьюжн і сучасну поп-музику. Кожен його альбом оригінальний і неповторний. Сам володар багатьох музичних нагород (зокрема, премії Grammy) називає власну музику саундтреком до фільму внутрішніх почуттів.

Протягом тривалої кар’єри Тіль Брьоннер працював з багатьма відомими музикантами, серед яких Ерні Воттс, Нільс Ландгрен, Ел Фостер, Дейв Брубек, Чака Кан, Наталі Коул, Тоні Беннетт, Рей Браун, Джонні Гріффін, Алан Бродбент, Пітер Ерскін та багато інших.

У Львові Тіль Брьоннер представить свій останній альбом, який назвав просто Till Brönner (2012).

II відділення: Al Di Meola Plays Beatles and More

Другим концертом 14 червня стане виступ добре відомого в Україні гітариста Ела Ді Меоли (www.aldimeola.com). Один з найкращих гітаристів усіх часів за версією журналу Classic Rock і неодноразовий переможець читацького голосування журналу Guitar Player, Ді Меола однаково успішно виконує музику будь-яких стилів. Але найбільше визнання музиканту принесли його джаз-ф'южн записи, в яких відчувається вплив латиноамериканської музики. Відомим у всьому світі Ел Ді Меола став завдяки Чіку Коріа, який запросив молодого гітариста в свій ф'южн-проект Return To Forever. Записи у складі цього колективу, а також численні сольні альбоми швидко поставили музиканта в один ряд з провідними сучасними гітаристами світу.

У 2011-му році для альбому Pursuit of Radical Rhapsody Ді Меола записав пісню Джона Леннона і Пола Маккартні Strawberry Fields. Наступним кроком у цьому напрямку став альбом, що повністю складається з кавер-версій композицій Beatles. Саме проект Al Di Meola plays Beatles and More і буде презентовано у Львові.


Концерт Alfa Jazz Fest 2013
Тэги: Alfa Jazz Fest
Отзывы о концерте Alfa Jazz Fest 2013 14 Июня 2013г.
Отзывы Оставить отзыв
 
Оставить отзыв