Музыкальный Интернет портал
BESTCLUB.com.ua
17 Апреля 2021 Суббота
 
АФИША

Alfa Jazz Fest 2013

Тэги: Alfa Jazz Fest
Alfa Jazz Fest 2013
Концерт Alfa Jazz Fest 2013 состоялся
13
Четверг
19:00
Июня
2013
 
Львов, парк Культуры и отдывха им. Б. Хмельницкого
Билеты на концерт: 200 - 500 грн
 

I відділення: Dirty Dozen Brass Band
Основну концертну програму фестивалю відкриє легендарний Dirty Dozen Brass Band (www.dirtydozenbrass.com) – один з найстаріших брас-бендів Нового Орлеана, заснований понад три десятиліття тому. Колектив об'єднує в своїй творчості традиційну новоорлеанську музику з такими стилями, як фанк і бібоп. У композиціях Dirty Dozen Brass Band відчувається неймовірна свобода, яка дозволяє об'єднувати, наприклад, джазові стандарти і популярні мелодії за допомогою оригінальних аранжувань.

Лідер ансамблю трубач і вокаліст Грегорі Дейвіс відомий не тільки як музикант, а й як арт-директор одного з найбільших у світі джазових фестивалів New Orleans Jazz & Heritage Festival. У різні роки в якості спеціальних гостей з Dirty Dozen Brass Band виступали і записувалися Доктор Джон, Діззі Гіллеспі, Бренфорд Марсаліс, Елвіс Костелло, Нора Джонс і Джон Медескі.

13 червня 2013р. колектив виступить на Alfa Jazz Fest з новою програмою (альбом 2012 року Twenty Dozen). Відвідування фестивалю стане першим виступом Dirty Dozen Brass Band в Україні.

II відділення: Avishai Cohen with Strings
На другому концерті першого фестивального дня на Головній сцені буде представлено новий проект ізраїльтянина Авішаі Коена (www.avishaimusic.com). Музикант є одним з найбільш затребуваних контрабасистів і бас-гітаристів сучасності, на рахунку якого понад десяток студійних альбомів. Коен прославився як учасник бенду Origin Чіка Коріа, виступав з такими зірками джазу, як Данило Перес, Боббі Макферрін, Джефф «Тейн» Уоттс, Джефф Баллард, Леон Паркер і багатьма іншими.
Новий проект Avishai Cohen with Strings, з яким басист виступить у Львові, вперше був представлений у жовтні 2012 року в Німеччині. Гості фестивалю Alfa Jazz Fest 2013 стануть одними з перших, хто почує нову музику Авішаі Коена. У програмі, крім фортепіанного тріо, задіяні також струнні інструменти і гобой.


Концерт Alfa Jazz Fest 2013
Тэги: Alfa Jazz Fest
Отзывы о концерте Alfa Jazz Fest 2013 13 Июня 2013г.
Отзывы Оставить отзыв
 
Оставить отзыв