Музыкальный Интернет портал
BESTCLUB.com.ua
16 Декабря 2019 Понедельник
 
АФИША

Океан Ельзи

Океан Ельзи
Стадион "Арена Львов"
Концерт Океан Ельзи состоялся
31
Суббота
20:00
Мая
2014
 
Билеты на концерт: 150 - 450 грн
 

Концерт Океан Ельзи у Львові. 31 травня 2014. Стадіон «Арена Львів»

 

Океан Ельзи вже кілька разів визнавалася публікою, як одна з найкращих рок-груп країн СНД! Їх концертні виступи поєднують справжню мелодійність з драйвом і енергетикою року. За плечима групи Океан Ельзи великий творчий шлях. Незважаючи на те, що група вважається вже досить старою, їх як і раніше хочуть слухати і бачити. Океан Ельзи планує дати свій новий сольний концерт у Львові в рамках свого 20-го ювілею. Жоден концертний захід цих талановитих музикантів не проходить без аншлагу! Якщо ви прихильник творчості Океан Ельзи, яка визнана найбільш яскравою і самобутньою групою, вам слід не пропустити майбутній концерт Океан Ельзи у Львові.

 

Концерт Океан Ельзи у Львові


Концерт Океан Ельзи - це можливість наживо почути якісний і мелодійний рок, а також побачити своїх кумирів. Деякі вважають, що група є порівняно молодою, проте це не так. Адже музиканти ще в 2009 році відзначали 15-річчя, зовсім скоро музиканти відзначатимуть новий ювілей колективу - 20-річчя. За свій творчий шлях у колективі кілька разів змінювався склад, музиканти записали чимало успішних альбомів, встигли очолити найпрестижніші чарти і отримати величезну кількість нагород. На цьому Океан Ельзи не збирається зупинятися. Музикантів дійсно можна назвати живими легендами, і єдиний спосіб побачити живий виступ гурту - це сходити на концерт Океан Ельзи у Львові. Зрозуміло, група не перестає радувати своїх українських фанатів. Як вдалося цій групі завоювати таку велику популярність? Напевно, секрет криється в тому, що концерт Океан Ельзи - це рідні музичні мотиви і незвичайна манера виконання пісень. Романтичні і глибокі композиції музикантів міцно вриваються в пам'ять і душу слухача.


Безумовно, живі концерти навряд чи можуть замінити красиві кліпи і телевізійні виступи. Купивши квитки Океан Ельзи у Львові, ви потрапите на яскраве шоу з живим звуком, живими емоціями, шаленим драйвом і океаном енергії. Це прекрасна можливість почути старі і нові хіти музикантів. Просунута система оплати квитків, використовувана на нашому сайті, дозволяє швидко купити квитки на Океан Ельзи у Львові. Не втрачайте таку можливість побачити улюблених музикантів, познайомитися з їх новими композиціями і почути  улюблені хіти. Квитки Океан Ельзи повинен купити кожен шанувальник якісного українського року! 


Концерт Океан Ельзи в городе Львов
Стадион "Арена Львов"
Отзывы о концерте Океан Ельзи в городе Львов 31 Мая 2014г.
На концертной площадке Стадион "Арена Львов"
Отзывы Оставить отзыв
 
Олександра 31-05-2014 20:26
21год.24хв. на стадіоні "Арена Львів" Вакарчука -немає..це знущання над прихильниками.холодно.сиро.дощ!!
Оставить отзыв