Музыкальный Интернет портал
BESTCLUB.com.ua
25 Февраля 2021 Четверг
 
АФИША

Фестиваль "РЕСПУБЛИКА"

Фестиваль "РЕСПУБЛИКА"
Старая крепость
Концерт Фестиваль "РЕСПУБЛИКА" состоялся
23
Воскресенье
12:00
Сентября
2012
 
Каменец-Подольский,
Билеты на концерт: 50 - 120 грн
 

21-23 вересня 2012 Кам’янець-Подільський

3 фестивальні дні, 3 сцени, близько 50 кращих рок-колективів країни, близько 10 поетів, більше 15 райтерів з України, Росії, Білорусії, Польщі та Іспанії.

Фестиваль «Республіка» - це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музика, малюнок, поезія, танець, відео мистецтво. Після гарного старту та вдалого дебюту «Республіка» знову заполонить мистецтвом місто Кам’янець-Подільський восени 2012 року. На музичній сцені у Старій Фортеці знову гримітимуть пісні від найкращих виконавців України, Росії, Білорусії. Найуспішніші райтери країни та світу залишатимуть сліди своєї творчості на занедбаних стінах будівель нового та старого міста, щоб зробити його приємнішим для поглядів усіх жителів Кам’янця-Подільського та його туристів. Найкраща публіка знову з’їдеться з усіх куточків країни для того, щоб підтримати улюблених музикантів, талановитих райтерів та «Республіку» і гарно відпочити.

Ідея фестивалю:
Фестиваль «Республіка» - це антикомерційний мистецький фестиваль. Використовуючи сучасне мистецтво ми намагаємось детонувати креативність молоді і направляти її в соціальне русло. Всі зароблені фестивелем кошти витрачаються на трансформацію суспільного (загального!) міського простору. Старі потріскані стіни ми перетворюємо в картини, занедбані будівлі - в арт об'єкти. Кожна така картина, кожен створений нами арт об'єкт доступний кожному - це наша територія, територія вільна від комерції. Ідею фестивалю активно підтримує дружній телеканал культурного опору A-One.

Мета фестивалю:
Наше місто – наш дім, а свій дім ми завжди хочемо збагачувати цінними та гарними речима. Саме тому всі зібрані кошти на фестивалі ми плануємо витратити на культурне збагачення міста. А конкретніше – на художній розпис будинків, які не вписуються в архітектурний ансамбль Кам`янця.

Про «Республіку – 2011»
У 2011 році фестиваль «Республіка» став дебютним і є чи не єдиним некомерційним фестивалем в Україні. Він позиціонується як антикомерційний музичний арт-фестиваль та спрямований на звернення уваги на культурно-соціальні проблеми та розвиток невеличких міст та містечок.
Під час фестивалю «Республіка» у 2011 році група художників-райтерів з різних країн світу (Росія, Україна, Білорусія) розписували занедбані будинки чи будівлі в аварійному стані загальною площею 500 кв. м. Всі кошти, отримані зі входу, були витрачені на самооплатність акції – оплата дороги художникам, харчування, проживання, оренда обладнання для розпису будинків, фарба. Таким чином протягом трьох днів фестивалю восени 2011 року паралельно діяло кілька видів мистецтва: література, музика, та стріт-арт, де брали участь багато цікавих особистостей мистецького життя України і не тільки.

Фестиваль «Республіка» був визнаним найкращим мистецьким фестивалем 2011 року за версією сайту thisisukraine.org

«Республіка – 2012»

2012-го року Фестиваль «Республіка» відбуватиметься протягом 13 днів (з 10-го по 23 вересня) у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницької області. Місце проведення - стара частина міста, котра є офіційним архітектурним заповідником.

Художня частина фестивалю розпочнеться 10.09 та звершиться 23.09. Протягом близько двох тижнів райтери з України, Іспанії, Польщі, Росії та Білорусії будуть розмальовувати будинки загальною площею близько 2000кв.м. Всі ескізи, котрі будуть наноситись на фасади, затверджені оргкомітетом фестивалю та Кам’янець-Подільською міською радою.

Музична частина фестивалю триватиме протягом трьох днів (21-23.09) на території старої фортеці. Цього року у концерті візьмуть участь як відомі, так і молоді гурти з України, Білорусії та Росії. Вже відомі учасники та хедлайнери фестивалю «Республіка» 2012:

Ляпис Трубецкой
Скрябін (панкова програма)
Мотор'ролла
O.TORVALD
ATTRAKTOR
The Вйо
Табула Раса
Адісс Абеба
Оркестр Че
АННА
Кожаный Олень
ОТ Vinta
Pur:Pur
MORJ
White Coffin (США)
Wasp’n’Hornet (Білорусія)
Drum Ecstasy (Білорусія)
VivienneMort
Безодня
Dead Boys Girlfriend
FarInHate
Merva
We Are
Пан Пупец
Cherry-merry
Фіолет (Луцьк)

Також протягом трьох днів фестивалю Республіка 2012 діятиме денна сцена на Ратушній площі. Стартуватиме вона з 13:00. На денній сцені презентуватимуть свою програму молоді перспективні гурти, відбуватимуться квести та конкурси, а також приємні сюрпризи від організаторів. Програма денної сцени буде невдовзі оголошена. На денній сцені будуть представлені такі молоді та перспективні гурти:

Алоізій Карамболь (Тернопіль)
Brigitte Bardot (Росія)
Superkeks! (Чернівці)

Умбиликус (Харків)
Дом Грибоедова (Дніпропетровськ)
Pipl Plant (Чернігів)
HIS (Луцьк)
UA (Миколаїв)
Lions (Донецьк)
Crybabies (Хмельницький)
Between Voice (Кам’янець-Подільський)
Pulse Up (Хмельницький)
In Side Another Time (Хмельницький)

Художня частина фестивалю «Республіка» відбуватиметься удень (протягом фестивалю та протягом 10 днів до приїзду гостей) на території старої та сучасної частини міста. Художники з Іспанії, Росії, Білорусії, Польщі та України будуть розписувати та розмальовувати попередньо обрані будівлі з метою зробити їх візуально привабливими та максимально вписати їх в архітектуру старого міста. Загальна площа, відведена для облагородження складає більше 2000 кв.м. , що утричі перевершує минулорічну.

Літературна сцена діятиме протягом 21-23 вересня у старій частині міста у Вірменському дворику. Презентуватиме її творче об’єднання «БРИТВА» з міста Харків. Свою поезію представлять молоді літературні таланти.

Після завершення концертної програми на головній сцені на новій фортеці просто неба відбуватиметься Art Cinema Night – трансляція авторського арт-хаус кіно. Проект спрямований на популяризацію молодого покоління кіноаматорів. Також вночі на території наметового містечка всі бажаючі можуть послухати акустичні «концерти» навколо вогнища.

Вже традиційно організатори тішитимуть всіх гостей акціями. Однією з них є збір телевізорів, котрі приносять в період фестивалю на Ратушну площу. Всі ініціатори отримують безкоштовний абонемент на три дні фестивалю. Акція спрямована на зменшення кількості «зомбоящиків» у домівках людей, котрі не тільки забирають вільний час, а й створюють інформаційний вакуум.

Еко-акція на фестивалі «Республіка» триватиме протягом трьох днів фестивалю з 10:00 до 14:00 та має на меті прибирання від сміття каньйон річки Смотрич. Кілька команд волонтерів та чолі з гуртами-учасниками еко-акції, а також організатори будуть разом очищувати каньйон річки від побутового пластику та сміття, чим покажуть наглядний приклад жителям Кам’янця-Подільського та молодому поколінню.

Даний проект є унікальним, оскільки аналогів його не існує ні в Україні, ні у пост-радянському просторі. Поєднання ахітектури, що увійшла в історію старого міста Кам’янець-Подільський, та гіперсучасного мистецтва графіті уже викликало неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавило та збільшило кількість туристів міста. Головне завдання художників - перетворити занедбані будинки у художнє надбання міста Кам’янець-Подільський.

Сайт фестивалю respublicafest.com

Фестиваль у соц. мережах:
vkontakte.ru/respublicafest
facebook.com/respublicafest
twitter.com/Respublica_Fest

З повагою, Організатори фестивалю «Республіка» фестивальне агенство «Respublika» Контактні особи

Андрій Зоїн 098- 492-01-22
a.zaxarko@gmail.com

Ольга Чайковська 063-47-556-18
olgachaykovskaya@gmail.com

Прес секретар фестивалю
Іванна Мартинів 0671930022
press@respublicafest.com


Концерт Фестиваль "РЕСПУБЛИКА" в городе Каменец-Подольский
Старая крепость
Отзывы о концерте Фестиваль "РЕСПУБЛИКА" в городе Каменец-Подольский 23 Сентября 2012г.
На концертной площадке Старая крепость
Отзывы Оставить отзыв
 
Оставить отзыв