25 Мая 2024 Суббота
 
БИОГРАФИИ

GOODLIFE

GOODLIFE

 

Cклад:

Андрій Омельченко – вокал, гітара

Вадя Журавель – бас

Дреля (Андрій Шеляг) – гітара, вокал

Янні (Коля Шеляг) – барабани

 

Ці хлопці  грали разом іще до того, як створили GoodLife. Їхні музичні смаки формувалися під різними впливами, тож кожен із них привніс унікальний музичний талант і досвід. Попри відсутність повного доступу до кращих зразків західної рок-музики хлопці працювали над звучанням, яке було і, на жаль, лишається чужим для поп-сцени Группа GOODLIFEпострадянського простору. Вони почали доносити класичний рок-н-рольний саунд до публіки, формуючи її хороші музичні смаки та наближаючи їх до власних. GoodLife відтворюють звучання декого з «великих», включаючи U2, INXS , KingsOfLeon, , Coldplay, BryanAdams. На противагу реаліям української музичної індустрії гурт продовжував мислити в західному напрямку, демонструючи під час концертів виключно живий звук.

Народжені та виховані в Нововолинську, Волинь, Західна Україна – вони грали разом ще до того як створили GOODLIFE. Походячи із різних музичних виховань, кожен учасник цього колективу приніс унікальний музичний талант та досвід. Виховання в Україні не дозволяло в повній мірі мати доступ до типової популярної західної рок музики, але як би там не було, хлопці з GOODLIFE жадали та Группа GOODLIFEдосягали «великого» звучання , яке було, та, в більшості є чужим для поп-сцени країн пострадянського простору. Рішуче налаштовані, вони успішно “знайомлять” слухачів із класичним звучанням рок-н-ролу у своїй країні, та, можливо, в певній мірі міняють їх відношення та наближають їх до музики, що люблять самі, GOODLIFE відображають звучання деяких із “Великих”, включаючи U2, INXS та Тhe Rolling Stones. Їхнє відношення до Української музичної індустрії надихнуло їх до ще більш Західного мислення, та проявляється воно у виключно живому звуці під час їхніх концертів (що, нажаль, й досі є непопулярним у Східній Європі)
Дуже швидко після численних репетицій, хлопцям запропонували виступити у центрі Луцька на місцевому фестивалі, однією із вимог якого було обрати назву для гурту. Власне там і прозвучали перші Группа GOODLIFEавторські твори GOODLIFE, які пізніше увійдуть до їхнього дебютного альбому « The Voice Of Love». Назву для колективу запропонував Андрій, як цитату із однойменної пісні (Good Life) американського панк-гурту Audioadrenaline, яку на той час Андрій вважав за натхнення для життя, так як життя здавалось важким для нього, через численні проблеми на особистому рівні.

Матеріал для першого альбому був напрацьований, та незабаром, хлопці запишуть свій перший альбом «The Voice Of Love», який вийде невеликим тиражем у 2004 році. Альбом вважається одним із перших україномовних альбомів у стилі Gospel-Rock. Основну масу тиражу легко вдається продати в США, Канаді, Голландії та Польщі, втім, слухачам із Заходу залишається бажати того-ж самого продукту, тільки на зрозумілій для них мові….Це і стало приводом для того, що GOODLIFE вирішили писати, та виконувати свої твори англійською мовою, так як вірять що зможуть завоювати не тільки вітчизняну прихильність.

Твори GOODLIFE, як українські так і англійські, мають більше запитань ніж відповідей, та часто-густо, несуть у собі послання про любов, пошук правди, неодноразово переплітаються навіть з самим Богом та несуть у собі потужну позитивну енергетику.

 
Комментарии Комментировать
 
Комментировать