12 Апреля 2024 Пятница
 
БИОГРАФИИ

Дикі Серцем

Дикі Серцем
Роки: 2009 – до сьогодні
   
Звідки Львів
Країна: Україна
Мова: Українська, англійська
   
Жанри: Рок, Пост-гранж
   
Склад: -Роман Милян
-Олег Лацик
-Сергій Ляшук
-Василь Довганик


       Дикі Серцем - український рок-гурт з міста Львова, заснований у 2009 році. Гурт був створений з ініціативи гітариста Олега Лацика та барабанщика Василя Довганика. Перший склад гурту сформувався з приходом вокаліста Романа Козака та бас-гітариста Дениса Чуйко.

       Стиль музики був сформований не відразу. З самого початку це був поп-рок з елементами британського року, інді, панку та блюзу. Пройшло багато часу поки в "Дикі Серцем" виробився свій стиль.

       Після першого року спільної співпраці та декількох успішних концертів, перед гуртом стає випробування - в гурті залишаються лише засновники - Олег і Василь. Пів року гурт був у "застої". Після тривалих пошуків вокаліста і бас-гітариста, влітку 2010 року до гурту приєднюється бас-гітарист Любомир Ковч. Гурт починає працювати над музикою але доволі повільно через відсутність вокаліста. Тривають пошуки, проби... і майже через рік в 2011 році в гурт дуже швидко вливається четвертий учасник, вокаліст - Роман Милян. З того дня єдиною зміною в гурті був прихід нового басиста Сергія Ляшука у 2012 році.

       З приходом Романа, для гурту настає новий етап, друге дихання і гурт починає стрімко розвиватися. Роман стає не тільки вокалістом, а і менеджером гурту.

       Наступним кроком стає студія звукозапису і запис першого сингла "Розправляємо крила", який значно "розв’язав руки" і дав можливість слухачам зрозуміти, що гурт повертається з новими силами. Після запису декількох пісень гуртом зацікавлюється продюсер,  з яким гурт працює майже рік. Під час співпраці гурт випускає успішний спільний сингл «Йде різдво», який згодом, після завершення співпраці, переходить до іншого гурту згідно з авторськими правами продюсера.

       Надалі гурт знову починає  розвиватися самотужки, та завдяки навикам та лідерским здібностям Романа, стає на передову і починає завойовувати українських слухачів. Гурт знімає відео роботу на пісню «Вона твоя» та веде активну концертну діяльність. На рахунку в гурті вже є такі фестивалі, як "Руйнація", "Підкамінь", "Захід", «Октоберфест», «Дні добросусідства», виступ на головній сцені до Євро 2012 у Львові, головні сцени до дня міст та багато інших.

       Мета

       На момент створення гурту була дуже проста та зараз вона набула глобального характеру, так як базується вона на очевидних речах: людяність, любов, дружба, життя, відносини. Основні проблеми, які можна розкрити в текстах, це прохання до людей вірити у свої сили, допомагати ближнім, цінувати кохану людину, усміхатись кожному дню, вчитись на старих помилках і головне – бути самим собою.

 

       Склад:

       Роман Милян - вокал, слова, гітара (2011 – до сьогодні)

       Олег Лацик - гітара, музика, слова (2009 - до сьогодні)

       Сергій Ляшук - бас-гітара (2012 - до сьогодні)

       Василь Довганик - барабани (2009 - до сьогодні)

       Колишні учасники:

       Любомир Ковч - бас-гітара (2010 - 2012)

       Максим Чередниченко - бас-гітара (2011)

       Роман Козак - вокал (2009 - 2010)

       Денис Чуйко - бас-гітара (2009 - 2010)

       Олеся Яремчук - клавіші (2009 - 2010)
 

 
Комментарии Комментировать
 
Анастасия 01-09-2014 15:50
Здравствуйте. Мы компания "Unique-group", занимаемся медиа - направлением и организацией event мероприятий. Приглашаем Вас принять активное участие в Первом Украинском Фестивале Скорости! Важной составляющей мероприятия является его СОЦИАЛЬНАЯ МИССИЯ – средства собранные с продажи билетов будут направлены на поддержку армии Украины. Передачей средств занимается орг. комитет мероприятия. Каждый желающий сможет ознакомиться с отчетом об использовании благотворительных средств. На сайтах партнеров будут размещена информация о проделанной работе. Что касается технического райдера, мы его вам обеспечим. Во вложении высылаем, презентацию фестиваля. Ниже контакты, по которым с нами можно связаться Надеемся на ваш звонок. Спасибо.
Комментировать